Bavte se naším sportem

Rádi bychom vám nabídli naše tenis výsledky. Jsou určeny pro všechny jeho fanoušky, pro všechny, kteří se právě o tento sport zajímají. Určitě i vy ostatní víte, že naše hráčky a naši hráči v poslední době zaznamenali řadu významných sportovních úspěchů. Jsou několikanásobnými vítězi v soutěžích družstev. Naši muži získali Davisům pohár, ženy zvítězily ve Fed cupu.

Sledujte dění na všech světových turnajích

Mnoho lidí má rádo sport. Někteří se rozhodli pro naše sportovní odvětví. Ty můžeme pozvat na naše on line přenosy z jednotlivých zápasů. Vysíláme je právě teď z Wimbledonu. Průběžně vám sdělujeme on line i tenis výsledky. Kromě tohoto turnaje však můžeme nabídnout i řadu zápasů z dalších turnajů, konají se po celém světě, například v Austrálii, USA nebo Francii.

Bavte se naším sportem
Marmel