Oblíbená letoviska

Vybíráme pouze známá a oblíbená letoviska u Jaderského moře. Prohlédněte si naši širokou nabídku apartmánů v rodinných domech blízkosti překrásných pláží. Pokud si nevíte rady s výběrem, rádi vám s ubytováním v Chorvatsku pomůžeme. Můžete nás kontaktovat denně i o víkendech a svátcích. Rodinná dovolená je základem společného života a především zaslouženého odpočinku, a proto si dejte s jejím výběrem trochu práce.

Užitečné informace

Kromě toho, že si u nás můžete zarezervovat ubytování v pohodlných apartmánech na termín vaší letní dovolené, dozvíte se u nás i spoustu užitečných informací o Chorvatku, které se týkají nejen samotné cesty na pobřeží autem, ale i třeba aktuálního počasí nebo zajímavostí a turistických cílů, které se ve vašem letovisku nacházejí.

Oblíbená letoviska
music300x300.gif