Prodej firem

Zabýváme se prodejem ready-made společností. Tyto společnosti jsou velkou úsporou nákladů a času pro své nové vlastníky. Založení společnosti bývá zdlouhavé, a tato alternativa je moderní, a rychlá. Jedná se o prodej firem ve formě a.s., s.r.o. a SE.
Prodej firem umožňuje změnit během převodu všechny parametry jako je název společnosti, její sídlo, a další parametry. Jde ovýznamnou úsporu času, jako u všech ready-made společností. Ready-made společnosti mají volnou živnost, a již jsou správně zaregistrovány na finančním úřadě.

Profesionální vedení účetnictví

Náplní naší činnosti není pouze prodej firem, ale zabýváme se také poskytováním služeb profesionálního vedení účetnictví, určených pro podnikatele. Laik totiž snadno udělá vevedení účetnictví nějakou chybu.